Düzce Umut Atölyesi desteğinizi bekliyor!

Farklı disiplinlerden birçok gönüllü, alanında uzman kişiler olarak Düzceli depremzedelerin çağrısı ile bir araya geldik ve mahallemizin tasarımını tamamladık. Çok yakında inşaata başlayacağız.

İnşaatlar tamamlandığında mahallemiz böyle görünecek. Düzcelilerle birlikte karar verdiğimiz avlulu tasarım.

İnşaatlar tamamlandığında mahallemiz böyle görünecek. Düzcelilerle birlikte karar verdiğimiz avlulu tasarım.

Yaşanabilir koşullarda, diledikleri özelliklere sahip yaşam alanlarına uygun ödeme koşulları ile kavuşabilmeleri için, TOKİ’nin arazi devri şartları gereğince 2016 yılının eylül ayında inşaatların subasman seviyesine çıkmış olması gerekiyor. İşte bu aşamada desteğinizi bekliyoruz. Birlikte mücadele, birlikte tasarımdan sonra inşaatı da birlikte yapsak, güzel olmaz mı?

Öncelikle subasmana kadar inşaatı tamamlamamıza yarayacak çimento, demir ve ilgili araç-gereç olmak üzere inşaat sürecinde kullanabileceğimiz her türlü malzemeye ihtiyacımız var. Sponsorluk değil, maliyetine alım yapabileceğimiz yerlerle iletişime geçmek niyetindeyiz.

Malzeme temini hususunda bizimle iletişime geçmek isterseniz Twitter, Facebook hesaplarımızdan veya blogdaki “İletişim” sekmesinden yararlanabilir ya da bu gönderinin altına bir yorum bırakabilirsiniz.

Tasarım aşaması bitti, mücadele şekil değiştirerek devam ediyor.

photo380940630126340196

“Asıl mesele bundan sonrası. Binaları diktik, tamam, sonra nasıl bir yaşantımız olacak? Birbirimizin düğününde de, acısında da yan yana olabileceğimiz bir hayat yaşamak istiyoruz orada. Çocuklarımızı yan yana, dayanışma ile büyüteceğiz. Yoksa ev yapmak kolay.” Kooperatif Başkanı S. Kılıç

“İnşaat, malzeme alanlarında çalışanların da desteğini istiyoruz. Bu dilenmek değil, dayanışma. Rantı bir kenara bırakarak, maliyetine malzeme alabilmek istiyoruz.”

Kooperatif Başkanı S. Kılıç

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s